Slávek Šámal
Písničky, riffy, kytary, syntezátory. Nové CD právě v přípravě. Studio, zvuk i profesionální kytarová technika 4rockers - 100% života v muzice a věcech okolo ní.

První koncert někdy v šesti letech na akordeon, kdy jsem z nervozity zapomněl, co mám hrát a začal jsem hrát skladbu, kterou jsem uměl do půlky, což jsem zjistil, když jsem do té půlky došel, první kapely hrály asi děsně, ale zase nahlas, to už samozřejmě na elektrickou kytaru, i když první velký studio bylo ještě i s akordeonem.
Odehraných vystoupení je několik tisíc, těch malých v zaplivaných hospodách i těch na stadiónech a festivalech.
Postupně od folku do tvrdého rocku a pak z něj zase víc do elektroniky, techno i rockového písničkářství.
Nakonec člověk stejně zjistí, že žije ve studiu, obklopen kytarami, syntezátory a počítači, protože to stejně potřebuje denně k životu.
A tak hraju, nahrávám, zvučím, věnuji se hudební elektronice stejně tak, jako svým písničkám, aby to bylo pestrý a bavilo mne to v životě.

Hraju nysí hlavně s americko-českou kapelou Chip&Co. v rockáčích a na fesťácích, ale třeba i šedesátky s Šedesátkami s Viktorem Sodomou, do toho ulítávám na svých elektronických projektech, kde kombinuju všechno možné. 
Za ty roky, co hraju, jsem už hrál s leckýms, třeba „motorkářský street rock“ s Easy Rider a Bubs’n Beer v devadesátkách, s metalovou Divou Bárou,  ale kdysi i se zábavovým TAMem a tak, ale třeba hrát covery mne moc nebaví, jedině snad ty staří Matadors, co hrajeme s Viktorem Sodomou, protože Radima Hladíka jsem strašně obdivoval, jinak mám větší radost z vlastní tvorby a nových písniček a textů. Celkově mám odehráno výrazně, výrazně přes tisíc vystoupení, moc to nepočítám, jamoval jsem s různými světovými kytaristy a hrál tady snad všude…