Bio


První koncert někdy v šesti letech na akordeon, kdy jsem z nervozity zapomněl, co mám hrát a začal jsem hrát skladbu, kterou jsem uměl do půlky, což jsem zjistil, když jsem do té půlky došel, první kapely hrály asi děsně, ale zase nahlas, to už samozřejmě na elektrickou kytaru, i když první velký studio bylo ještě i s akordeonem.
Odehraných vystoupení je několik tisíc, těch malých v zaplivaných hospodách i těch na stadiónech a festivalech.
Postupně od folku do tvrdého rocku a pak z něj zase víc do elektroniky, techno i rockového písničkářství.
Nakonec člověk stejně zjistí, že žije ve studiu, obklopen kytarami, syntezátory a počítači, protože to stejně potřebuje denně k životu.
A tak hraji, nahrávám, zvučím, věnuji se hudební elektronice stejně tak, jako svým písničkám, aby to bylo pestrý a bavilo mne to v životě.

Hraji jak s americko-českou kapelou Chip&Co. v rockáčích a na fesťácích, ale i na svých elektronických projektech, kde kombinuji všechno možné, klidně etno nástroje s elektronickými beaty. 
Za ty roky, co hraji, jsem už hrál s leckým, třeba s Easy Rider a Bubs’n Beer v devadesátkách, taky kdysi se zábavovým TAMem a tak, ale ty covery mne moc nebaví, jedině snad ty staří Matadors, co hrajeme s Viktorem Sodomou, se kterým máme aktuální novou skupinu Viktor Sodoma a Parní stroj,  jinak mám větší radost z vlastní tvorby.